Ad is not active. Show similar ads »

Vilnius, Šnipiškės, Konstitucijos pr., 4 rooms flat

Advert views (total/today): 2248/0. Remembered: 1
House No.:
15

Flat No.:
E1603

Area:
99 m²

Price:
404 650 € (4 087 €/m²)

Number of rooms :
4

Floor:
16

No. of floors:
29

Build year:
2018

House Type:
Other

Heating system:
Central thermostat

Equipment:
Partial decoration
USEFUL:
Ideas for interior     Interior designers

APIE #TOWER
Jūs atskiriate muziką nuo triukšmo, pokalbį su artimu žmogumi – nuo baro šurmulio. Žinote, kad poilsį, tylą ir ramybę lemia atliktų darbų kokybė.
Modernios vėdinimo sistemos užtikrina šviežią, švarų ir gaivų orą, natūrali šviesa suteikia jums energijos, o modernūs šildymo sprendimai padeda atsipalaiduoti. Išmaniosios technologijos jus tyliai sujungia su #TOWER.

Savo telefonu lengvai valdote bet kurio kambario temperatūrą, išbandote įvairius inovacijų privalumus, jaučiate kiekvieno elemento kokybę ir tobulą derinių rezultatą: aukščiausios kokybės garso izoliaciją – akustinį komfortą, šildomas grindis, aplinkos saugumo sistemą ir kitą technologinę prabangą, skriejančią greitaisiais liftais #TOWER viduje.

Pažangūs sprendimai – ne vien patogumas, greitis ir laisvė. Aukščiausius standartus atitinkančios šildymo, vėdinimo ir energijos taupymo sistemos – tai mūsų atsakomybė Jums ir tvirtas pasitikėjimas savo patirtimi. Jokios improvizacijos – tik aiškūs ir pagrįsti #TOWER architektūros, inžineriniai ir infrastruktūros sprendimai, suderinti kaip šveicariškas laikrodis.

Pagal vokišką tvarką įrengtos patogios požeminės automobilių aikštelės, moderni apsaugos nuo gaisro sistema, apšvietimas, anglies monoksido šalinimo ir vėdinimo sistemos – ne viską pamatysite plika akimi – taip, kaip želdinius, suoliukus ir jaukią vaikų žaidimų erdvę, apsaugotą nuo gatvės triukšmo ir šurmulio.

Summary: 404 650 € / 4 rooms / 99 m² / 16 floor
Seller contacts
Seller's contacts are not shown,
as ad is not active anymore
Show similar ads »
Link
en.aruodas.lt/1-2443031
Created
2018-01-26
Edited
2018-02-22
Remembered
1
Viewed
2248/0 (totally/today)