Back
Print
To friend
Report

Vilnius, Užupis, Malūnų g., 2 rooms flat

House No.:
6B

Flat No.:
5

Area (m²):
33,83 m²

Price:
125 000 € (3 695 €/m²)

Number of rooms :
2

Floor:
3

No. of floors:
4

Build year:
2017

House Type:
Brick

Heating system:
Central thermostat

Equipment:
Under construction
USEFUL:
Ideas for interior

Description:
Private yard

Additional premises:
Storeroom

Security:
Steel doors, code door lock, video surveillance

uzupiocitadele.lt

Parduodami butai Užupyje, esantys adresu Malūnų g. 4, 6, 6A, 6B, 6C, netoliese Užupio angelo ir Vilnelės upės. Namai su gyvenamuoju būstu, ir komercinėmis patalpomis atkurti istorinėje akmenimis grįstoje Malūnų gatvėje, besidriekiančioje nuo Užupio angelo aikštės iki pat Vilnelės upės (Malūnų tilto).

Pro butų, esančių 3 ir 4 aukštuose, langus atsiveria ypatingi Vilniaus Senamiesčio ir jo bažnyčių, Gedimino pilies, Trijų kryžių kalno ir raudonų Vilniaus stogų vaizdai. Kai kurie butai, esantys 1 aukšte, turi atskirus išėjimus į vidinius kiemelius.

Butai parduodami su daline apdaila. Kai kuriuose butuose yra galimybė išplanavimą įrengti pagal pirkėjo pageidavimus. Esama projekto stadija – pastatytos naujos arba restauruotos fasadinės sienos, atlikta dalis fasadų apdailos darbų (nutinkuota arba išklijuota klinkerinėmis plytomis), baigti stogų dengimo darbai, įrengtos tarpbutinės pertvaros, kai kur įrengtos ir butų vidinės pertvaros, sudėti mediniai langai, velux stogo langai su markizėmis, dalis butų ištinkuoti, šiuo metu vyksta inžinerinių tinklų įrengimo darbai, elektros instaliacijos bei trumpųjų srovių išvedžiojimo darbai. Butuose, kuriuose atlikti inžinerinių tinkų įrengimo darbai, įrengtas grindų betono išlyginamasis sluoksnis. Užsakytos butų durys medinės baltos spalvos su akute bei dviem spynom. Šildymo sistema centrinė - kolektorinė, kas reiškia, kad kiekvienas butas turi atskirą apskaitą. Bus prabangiai įrengtos laiptinės. Patekimas į laiptinę per vartus ar parkingą su vienu elektroniniu raktu. Šviestuvuose parkinge ir vidiniame kiemelyje sudėtos Led lempos taupančios energiją. Gėlynėliuose vidiniame kiemelyje atvestas vanduo, kas užtikrina patogų aptarnvimą ir augalų priežiūrą. Gyventojų saugumui užtikrinti sumontuotos skaitmeninės kameros kurios filmuoja vidinį kiemelį ir parkingą. Butai įregistruoti Registrų centro duomenų bazėje, bankams neįkeisti.

“Užupio citadelės“ gyventojų patogumui skirta 43 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelėje. Parkavimo, vietų skaičius ribotas. Modernūs liftai užtikrins patogų patekimą į butus ne tik iš gatvės, bet ir tiesiai iš požeminės automobilių parkavimo aikštelės.

„Užupio citadelė“, tai – naujausių technologijų, patikimiausių statybinių medžiagų bei XVI a. architektūros derinys.

Didesnis butų pasirinkimas ir informacija apie juos - projekto tinklapyje: www.uzupiocitadele.lt

Summary: 125 000 € / 2 rooms / 33.83 m² / 3 floor
Seller contacts
+370 610 15100
Link
en.aruodas.lt/1-1792757
Ads creation date
2015-03-23
Edited
2017-04-24
Interested
16187/0 (totally/today)