Kaunas, Aleksotas, J. Baltrušaičio g., brick house

Advert views (total/today): 4161/0. Remembered: 38
House No.:
35

Area:
120 m²

Price:
84 999 € (708 €/m²)

Plot area:
6 a

Number of rooms :
5

No. of floors:
2

Build year:
2018

House Type:
Brick

Building type:
House

Heating system:
Gas

Equipment:
Partial decoration
USEFUL:
Ideas for interior     Interior designers

Closest body of water:
River

Distance from body of water:
2 000

Description:
Electricity, gas, internet, cable television

Additional premises:
Cloackroom, terrace

Vienas erdviausių ir didžiausių kotedžų su labai aukšta kokybe ir viena mažiausių kainų už vieną kvadratinį metrą.
Namas šiuo metu statomas todėl dar turite puiką galimybę kai kuriuos elementus pasirinkti pagal savo skonį ir poreikius (balkonas, išplanavimas ir pan.)

Sublokuotas namas privačių namų kvartale arti miesto centro šalia Botanikos sodo su daug gamtos, puikiu susisiekimu ir būsimu vertės augimu.
Akivaizdu, kad siekiant apsaugoti savo investiciją yra svarbu namo kokybė ir vieta – siūlome abu!

KOKYBĖ
Kviečiame įsitikinti kas yra kokybiška statyba! Net jei nepirksite, žinosite ko reikalauti iš statybininkų ir NT vystytojų. Dažnas mūsų klausia, kam statyti taip kokybiškai, juk bus brangiau, pirkėjui reikia tik kainos. Mes tikime, kad yra pirkėjų, kurie galvoja bent 10 metų į priekį ir renkasi kokybę. Mes tikime, kad jų daugės, nes daugėja nusivylusių nesibaigiančiais brokais.
Namas šiuo metu statomas, šalia jau stovi pastatyti ir parduoti du dviejų būtų namai, apie kokybę galite klausti jų šeimininkų.

VIETA
Kvartalas turi keletą puikių ypatybių – yra šalia Botanikos sodo, o aplink kiekvieną gatvelę yra po 6 metrus apsauginė zona į abi puses, tai reiškia, kad kvartalas bus labai erdvus ir žalias, įvažiavimai nuo gatvės iki jūsų kiemo tarnaus kaip papildomas kiemas automobiliui.

Susisiekimas Europos prospektu puikus su visu miestu, yra daug viešojo transporto, mokykla, darželis, dideli ir maži prekybos centrai, visa kita patogiam gyvenimui reikalinga infrastruktūra.

PRIVALUMAI
Kiekviena namo pusė yra suprojektuota kaip atskiras, savarankiškas, autonomiškas butas. Name numatytos visos geriausios konstruktyvo praktikos, parinktos šiltos sienos, visiškai izoliuotas kiekvienas butas papildomai apšiltinta pertvara nuo kito buto, tad kito buto šildymas neįtakos jūsiškio, bus papildoma garso izoliacija. Ypatingam erdvės pojūčiui yra aukštos lubos (švarus aukštis 2.7 m), kurio įtaka jūsų šildymo sąskaitoms 25 EUR per visą sezoną, nes namas su itin šiltomis sienomis ir stogu!

Namas yra 6 arų sklype, o kiekvienam butui bus priskirta jam priklausanti sklypo dalis. Tai paskutinis iš trijų namų, abu ankstesni namai parduoti. Kiekviename name yra po 2 butus.

IŠPLANAVIMAS
Pats butas suplanuotas per 2 aukštus. Į jį patenkama per erdvų tambūrą, kuriame didelė sieninė spinta jūsų drabužiams, batams ir kuriame sulaikomas šaltis. Tada patenkama į holą, kuris yra išeities taškas į visas svarbiausias erdves – WC su praustuve, erdvią katilinę (su galimybe laikyti dviratį, žoliapjovę, kitus daiktus ir išėjimu į lauką), 2 aukšto laiptus, patogiai išplanuotą virtuvę, valgomąjį, (kurį galima atskirti arba palikti bendrą) ir svetainę. Iš svetainės patenkama į terasą. Užlipus į 2 aukštą patenkama į koridorių, kuris yra išeities taškas į visas svarbiausias II aukšto erdves – tėvų miegamąjį, pirmą vaikų miegamąjį, antrąjį vaikų miegamąjį (galima naudoti kaip darbo kambarius), itin erdvę vonią su tualetu, sandėliuką ir antrą WC vaikams (galima naudoti kaip antrą sandėliuką). Galima įrengti balkonus prie vaikų kambarių.

PATIKRINTA
Statydami Mašioto g. 22 įvedėme keletą patobulinimų, kurie sąlygojo minimalius pokyčius išvaizdoje ir padidino namo plotą bei išplanavimo racionalumą.

PATIRTIS
Esame profesionalūs statybininkai su atitinkamu išsilavinimu, visus darbus atliekame patys, esame garantuoti dėl savo darbo kokybės. Pardavimą pradėjome statybos metu, nes norime, kad klientas matytų visą statybos procesą, būtų tikras dėl kiekvienos detalės, galėtų daryti leidžiamus pakeitimus. Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti tai, ką laikome geru ir garbingu pasirinkimu.

Kadangi šiuo metu vyksta statyba, dalinamės keletu vasariškų nuotraukų iš statybų aikštelės ir jau parduotų kaimyninių namų.

Kviečiame susisiekti ir aptarti Jūsų poreikį, atsiųsime detalizaciją, kas bus įrengta už pasiūlytą kainą!

Summary: 84 999 € / 120 m² / 6 a / Partial decoration
Seller contacts
+37066800464

Link
en.aruodas.lt/2-1053593
Created
2018-08-07
Edited
2018-08-08
Valid till
2018-11-05
Remembered
38
Viewed
4161/0 (totally/today)